کد خبر: 3641تاریخ انتشار : ۲۰:۵۱:۴۷ - دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴

دستیار ویژه رئیس جمهور در گفت وگو با جماران: اینکه پسر شهید مطهری حق صحبت نداشته باشد فاجعه است

  حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در گفت وگو با جماران گفت:اینکه پسر شهید مطهری حق صحبت نداشته باشد این فاجعه است. پسر شهید مطهری باید حرفهایش را بزند و کسی هم جرات اعتراض به او نکند. لذا پسر شهید مطهری که خودش هم دانشمند و نماینده است و مسئولیت قانونی […]

 

حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در گفت وگو با جماران گفت:اینکه پسر شهید مطهری حق صحبت نداشته باشد این فاجعه است. پسر شهید مطهری باید حرفهایش را بزند و کسی هم جرات اعتراض به او نکند. لذا پسر شهید مطهری که خودش هم دانشمند و نماینده است و مسئولیت قانونی هم دارد باید بیاید حرفش را بزند و معترضان هم می توانند بگویند این درست نیست به این دلیل و همان جا بحث و صحبت کنند. اگر خود مطهری هم زنده بود باید این کار را می کردند. اگر مطهری و بهشتی و مفتح زنده بودند و حتی بسیار از شهدای بزرگمان زنده بودند حرفهایشان را می زدند و دیگران حق دارند بیایند اعتراض و نقد خود را مطرح کنند.

متأسفانه در حال حاضر خرده فرهنگ های آمیخته با تعصبات مذهبی یا تعصبات قومی و تعصبات دینی در یک جاهایی بزرگ شده و مانع امنیت ماست که باید با این موضوع برخورد شود. دولت باید هم آزادی های مردم را تامین کند هم انتقاد مردم را تحمل کند و هم امنیت را برقرار کند.

n00412657-b