کد خبر: 3946تاریخ انتشار : ۲۰:۲۸:۵۶ - دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴

اشک‌های علی مطهری پس از تماشای فیلم «محمد رسول‌الله ص»

*خبرآنلاین علی مطهری یکی از چهره‌های سیاسی است که فیلم «محمد رسول‌الله را دیده و گفته که پس از دیدن این فیلم بسیار اشک ریخته است. فیلم محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی قرار است از ۴ شهریور در سینماهای ایران اکران شود. علی مطهری نماینده مجلس و فرزند شهید مطهری اواخر سال گذشته بود […]

*خبرآنلاین


علی مطهری یکی از چهره‌های سیاسی است که فیلم «محمد رسول‌الله را دیده و گفته که پس از دیدن این فیلم بسیار اشک ریخته است.


فیلم محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی قرار است از ۴ شهریور در سینماهای ایران اکران شود.


علی مطهری نماینده مجلس و فرزند شهید مطهری اواخر سال گذشته بود که درباره این فیلم اظهار نظر کرد. او با بیان این مطلب که پس از تماشای فیلم محمدرسول الله (ص)خیلی اشک ریخته است، به برنامه‌ی سینمایی «هفت» گفت: «این فیلم توانسته است معصومیت پیامبر(ص) را به خوبی نشان دهد.» 

  


 1. هادی کریمی می‌گه:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  با سلام
  غیرت و شجاعت در بیان نظر حتی در مقام منتقد عادل پسندیده تر از عزلت نشینی و تکرار نظر دیگران است

 2. سلام می‌گه:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام من ارزو می کنم همه مردان و دست اندر کاران کشور اسلامی ما مفهوم و معنای مظلومیت را چون شما درک کنند انگاه اشکشان جاری می شود . تا بر دلشان اثر بگذارد شاید حقوق جوانان و زنان بی سرپرست و یتیمان را پایمال نکنند . به امید اینکه در ادارات شاهد برقراری عدالت باشیم و تنها معرفی شدگان تبدیل وضعیت نشوند به سوابق کاری و مدت خدمت و توانائی ها توجه شود . دیدن مظلومیت جوانان در ادارات کمر شکن است . من به افرادی چون شما دعا می کنم پیروز میدان باشید شاهد اجرای عدالت باشیم .