کد خبر: 4011تاریخ انتشار : ۷:۰۶:۲۲ - شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴

حجت الاسلام سید هادى خامنه اى:مواضع علی مطهری شفاف و گیرا است/ بقیه نماینده ها از او یاد بگیرند

مجمع نیروهای خط امام گفت: نمایندگان مجلس در بیان نظرها و دیدگاه‌های خود در مسائل مختلف از علی مطهری یاد بگیرند. به گزارش ایسنا، سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد و در ساختمان خلیج فارس واقع در خیابان ارتش یاسوج در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه این […]

مجمع نیروهای خط امام گفت: نمایندگان مجلس در بیان نظرها و دیدگاه‌های خود در مسائل مختلف از علی مطهری یاد بگیرند.

به گزارش ایسنا، سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد و در ساختمان خلیج فارس واقع در خیابان ارتش یاسوج در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه این استان حضور یافت.

بخشى از گفتگو حجت الاسلام سید هادى خامنه اى با خبرنگاران را در ادامه میخوانید:

کنونی منطقی، قانونی و بهتر بوده

خامنه‌ای در پاسخ به سئوالی مبنی بر رضایت‌مندی شما از دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: در مقایسه با دولتی که آن را پشت سر گذاشتیم، شرایطی بسیار بهتر، قانونی، معقول و منطقی ایجاد شده است و برای ارزیابی باید فرصت باقی را هم بگذارنیم ولی در عرصه سیاست خارجی و بین‌المللی دولت از مردان کارآمدی استفاده کرد که به قول شاعر به کارهای گران مردان با تجربه فرست. امیدوارم دولت در همه بخش‌ها بتواند موفق باشد و از افراد بسیار مناسب استفاده کند و ما تا اینجا راضی هستیم و انتخابات آینده در این مسئله بسیار مهم است.

دبیرکل مجمع خط امام در خصوص سئوالی مبنی بر اینکه چرا برخی از اختلاف در بین اصلاح‌طلبان دامن می‌زنند و با طرح مسائل از قبیل ردصلاحیت اصلاح‌طلبان آنها را نسبت به آینده ناامید می‌کنند؟ و شرایط یک انتخابات پرشور چیست؟، بیان کرد: اختلاف در بین اصلاح‌طلبان بسیار قبیح است و منافع کشور با اختلاف پیش نخواهد رفت. بار اولی نیست که اصلاح‌طلبان با ردصلاحیت‌ها روبرو می‌شوند و باز هم روبرو خواهند شد، نهاد نظارتی در انتخابات وظیفه خود می‌داند که با اصلاح‌طلبان برخورد کند و اصلاح‌طلبان هم وظیفه خود می‌دانند که با آن مقابله کنند.

اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات با هم متحد شوند

خامنه‌ای گفت: گاهاً دو کاندیدای اصلاح‌طلبان را مورد تأئید قرار می‌دهند تا آنها را مورد رقابت با هم وادارند که باید تدابیر لازم در این زمینه صورت گیرد.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان در رابطه با ردصلاحیت‌ها افراد رأی آور خود چگونه عمل خواهند کرد، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان به دنبال کسانی هستند که صلاحیت مدیریت را در جایگاه خودشان داشته باشند.

خامنه‌ای گفت: این را نشنیده‌ام که اصلاح‌طلبان می‌خواهند با حضور در انتخابات مجلس از آقای روحانی عبور کنند. البته این روزها هر کسی نظر خودش را می‌دهد.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام ادامه داد: اختلاف در بین اصلاح‌طلبان به آن شدت که می‌گویند و روی طبل آن می‌کوبند نیست. اصلاح‌طلبان شورای هماهنگی اصلاحات را قبول دارند.

خامنه‌ای با بیان اینکه نماد مردمسالاری احزاب هستند، افزود: تا به حال همه شخصیت‌ها روی حزب به عنوان نماد مردمسالاری تاکید داشتند.

مواضع علی مطهری شفاف و گیرا است/ بقیه نماینده ها از او یاد بگیرند

خامنه‌ای در ارتباط با موضوع حصر سران فتنه و برخی مواضع در این زمینه از جمله مواضع علی مطهری اظهار کرد: هزاران ساعت در این خصوص در صدا وسیما و رسانه ها بحث شد که همه آنها یک طرفه بودند و تنها کسی که توانسته در مجامع مختلف از جمله صدا و سیما در این ارتباط صحبت کند علی مطهری بوده است که هر روز مواضع او شفاف‌تر می‌شود و نمایندگان مجلس باید از او یاد بگیرند.

وی در خصوص برخی شعارها که توسط اصلاح‌طلبان در خصوص نه غزه و نه لبنان گفته شده، افزود: برخی در لباس اصلاح‌طلبی و البته در لباس خود، از سوریه بد گفته‌اند که اشتباه کرده‌اند و امروز به صراحت می‌گوییم که هم غزه و هم لبنان و تأکید می‌کنیم که هر دولتی روی کار بیاید باید به سوریه کمک کند.


  1. مسلموون می‌گه:

    Thumb up 0 Thumb down 0

    سلام …عالی بود …حرف نداشت